WSPÓŁPRACUJ Z NAMI:

 

JEŚLI JESTEŚ WŁAŚCICIELEM SKLEPU

 

Oferujemy najlepsze warunki współpracy dla włascicieli sklepów o charakterze erotycznym. Olbrzymia baza produktów, błyskawiczna dostawa, szybkie płatności-rozliczenia, dogodne rabaty dla każdego klienta, profesjonalna pomoc.

 

Więcej na temat współpracy z nami znajdziesz w zakładce:

 

  • Współpraca dla sklepów stacjonarnych: KLIKNIJ
  • Współpraca dla sklepów on-line: KLIKNIJ

 

Masz pytania odnośnie współpracy? Pisz e-mail mariusz.dzieza@eroplace.pl wraz z informacją czego konkretnie poszukujesz.

 

 JEŚLI JESTEŚ PRODUCENTEM/DYSTRYBUTOREM

 

Jesteśmy otwarci na współpracę B2B z wszelkimi producentami oraz dystrybutorami akcesorii erotycznych w tym filmów, gadżetów, kosmetyków oraz suplementów diety. Warunkiem jest przesłanie do nas konkretnej oferty wraz z cenami oraz specjalnymi warunkami preferencyjnymi dla współpracy w zakresie hurtu. Możliwa jest także współpraca dwu-kierunkowa przy odpowiednich ustaleniach. Uwaga! Sprzedajemy produkty tylko i wyłacznie zarejestrowane w Posce tj. KSIoK, CPNP, GIS.

 

 

 

 

 

JAKO NASZ PARTNER WSPÓŁPRACA PROWIZYJNA

 

Posiadasz ciekawy serwis o tematyce erotycznej? Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedaży naszych produktów ? Oferujemy wysokie prowizje od 20 do 50%. 

 

 

JAKO TESTER PRODUKTÓW EROTYCZNYCH
WYMAGANA RECENZJA PISEMNA I WIDEO

 

        Jeśli posiadasz dużo wolnego czasu i chciałbyś urozmaicić swoje życie, także erotyczne - mamy dla Ciebie świetną propozycję. Otóż możesz zostać testerem naszych produktów.

 

Czego oczekujemy w takiej współpracy ?

  • Rzetelnej recencji na temat produktu (minimum 3000 znaków)
  • Recencja musi zawierać opis i ocenę opakowania, wyglądu, jakości oraz sposobu użycia i wrażeń podczas użytkowania
  • Wymagamy także nakręcenia krótkiego filmu, w którym dowolnie zaprezentujesz produkt (może być twarz ale nie koniecznie, najważniejsze by na erkanie był produkt)
  • Pozwolenie na publikację otrzymanych materiałów

 

Co w zamian ?

  • W zamian otrzymasz produkt za darmo, a jeśli podejmiemy stałą współpracę, możesz dostawać dziesiątki takich produktów całkowicie bezpłatnie.

 

 

JEŚLI POSIADASZ CIEKAWY POMYSŁ NA INNY RODZAJ WSPÓŁPRACY

 

        Jeśli posiadasz swój oryginalny i ciekawy pomysł na współpracę z nami, śmiało zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy zespołem młodych ludzi i dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje rozwoju. 

 

PISZ DO NAS:

MARIUSZ.DZIEZA@EROPLACE.PL