Witamy na platformie zakupów hurtowych - Hurtowni Erotycznej EroPlace.pl 2.0 


Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną i prężnie rozwijającą się Hurtownią Erotyczną działającą na terenie Polski i Europy. Oferujemy sprzedaż zarówno w modelu tradycyjnym (zaopatrywanie sexshopów, sklepów stacjonarnych, e-sklepów) jak również w modelu dropshipping, czyli dostarczanie produktów wprost do klientów detalicznych w imieniu naszych partnerów (bez zatowarowania). Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności B2B, sprzedaży i marketingu oraz przede wszystkim w branży erotycznej.

 

Nasza misja, składa się z trzech filarów:

 

1. Dawać satyfakcję. Dostarczamy najlepsze jakościowo produkty (producentów z Europy, Japonii, Stanów Zjednoczonych) - odpowiadając na podaż w branży erotycznej, która z każdym rokiem systematycznie rośnie. Budujemy więc kanał dystrybucji, dzięki któremu dostarczamy zadowolenie końcowym klientom detalicznym, do których docierają produkty.

 

2. Edukować i dać szansę przedsiębiorcom. Tłumaczymy, na czym polega model dropshipping oraz wspieramy przedsiębiorców za pomocą jedynego specjalistycznego bloga o dropshippingu w Polsce: http://e-dropshipping.pl. Pomagamy przedsiębiorcom w drodze do budowania własnego biznesu i pomagamy zrobić pierwsze kroki. Jeśli przedsiębiorca nie wie od czego zacząć kompleksowo stworzymy dla niego e-sklep, poprzez projekt http://budujemysklepy.pl.

 

3. Ciągle się rozwijać. W celu budowania siły naszych partnerów - przedsiębiorców i aby zadowolić klientów końcowych ciągle dążymy do rozwoju. Każdy klient dokonujący zakupów w naszej hurtowni otrzymuje nasze autorskie opisy i profesjonalne zdjęcia, które pomagają w sprzedaży internetowej. Budujemy narzędzia ułatwiające sprzedaż, integrację z platformami sklepowymi, webAPI, które automatyzuje proces sprzedaży. Rozwijamy bazę produktów, które oferujemy. Dostarczamy jakość, której ciężko doszukać się u hurtowników działających starymi metodami.

 

Wszystkie cele są możliwe do realizacji poprzez zespół młodych, energicznych członków firmy EroPlace.pl. Każda z osób pracująca w naszej hurtowni posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonania swoich zadań. W razie pytań służymy pomocą -> dział Kontakt.

 

Oczekując owocnej współpracy, zapraszamy do erotycznych zakupów!

Zespół EroPlace.pl