Witamy na platformie zakupów hurtowych - Hurtowni Erotycznej EroPlace.pl !


Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną i prężnie rozwijającą się Hurtownią Erotyczną działającą na terenie Polski i Europy. Operujemy sprzedaż zarówno w modelu tradycyjnym (zaopatrywanie sexshopów, sklepów stacjonarnych, e-sklepów) jak również w modelu dropshipping, czyli dostarczanie produktów wprost do klientów detalicznych w imieniu naszych partnerów (bez zatowarowania). Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności B2B, sprzedaży i marketingu oraz przede wszystkim w branży erotycznej.

 

Nasza Misja, składa się z trzech filarów:

 

1. Dawać satyfakcje. Dostarczamy najlepsze jakościowo produkty (producentów z Europy, Japoni, Stanów Zjednoczonych) - odpowiadając na podaż w branży erotycznej, która z każdym rokiem systematycznie rośnie. Budujemy więc kanał dystrybucji, dzięki któremu dostarczamy zadowolenie końcowym klientom detalicznym do których docierają produkty.

 

2. Edukować i dać szanse przedsiębiorcom. Tłumaczymy na czym polega model dropshipping oraz wspieramy przedsiębiorców za pomocą jedynego specjalistycznego bloga o dropshippingu w Polsce: http://e-dropshipping.pl. Pomagamy przedsiębiorcom w drodze do budowania własnego biznesu i pomagamy zrobić pierwsze kroki. Jeśli przedsiębiorca nie wie od czego zacząć kompleksowo stworzymy dla niego e-sklep, poprzez projekt http://budujemysklepy.pl.

 

3. Ciągle się rozwijać. W celu budowania siły naszych partnerów - przedsiębiorców i aby zadowolić klientów końcowych ciąglę dążymy do rozwoju. Każdy klient dokonujący zakupów w naszej hurtowni otrzymuje nasze autorskie opisy, profesjonalne zdjęcia + filmy, które pomogają w sprzedaży internetowej. Budujemy narzędzia ułatwiające sprzedaż, integracje z platformami sklepowymi, webAPI, które automatyzuje proces sprzedaży. Rozwijamy bazę produktów, które oferujemy. Dostarczajamy jakość, której ciężko doszukać się u hurtowników działających starymi metodami.

 

Wszystkie cele są możliwe do reazliacji poprzez zespół młodych, energicznych członków firmy EroPlace.pl. Każda z osób pracująca w naszej hurtowni posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę niezbędną do prawidłowego wykonania swoich zadań. W razie pytań służymy pomocą -> dział Kontakt.

 

Oczekując owocnej współpracy, zapraszamy do erotycznych zakupów!

Zespół EroPlace.pl

Hurtownia EroPlace.pl
ul. Witosa 29
44 - 196 Knurów

woj. śląskie
POLSKA

NIP: PL9691609078
REGON: 243466687

BDO: 000136393 - Baza Danych Odpadowych, Recykling