DROPSHIPPING 2.0

EroPlace.pl 2.0 - Nowe możliwości

WITAMY W NOWYM EROPLACE 2.0

 
Mamy przyjemność pokazać nową odsłonę jednej z pierwszych hurtowni erotycznych w Polsce, a na pewno pierwszą w zakresie realizacji zamówień dropshipping.
 
Hurtownia EroPlace w poprzedniej wersji zakończyła działalność i nowym podmiotem obsługującym realizację zamówień, biuro obsługi klienta i magazyn jest Hurtownia YourNewStyle.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Chudowie. Witryna za pomocą, której realizujemy zamówienia pozostaje ta sama EroPlace.pl, jednak ze względu na szereg zmian w ofercie nazwaliśmy ją z powodu wielu kluczowych zmian jako EROPLACE DROPSHIPPING 2.0
 
Mamy nadzieję, że pozowli to nam rozwinąć współpracę z Wami na znacznie lepszym poziomie. 
 
NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY, KTÓRE WDROŻYLIŚMY LUB BĘDĄ WDROŻONE:
 
  • ✅ 100% REALNE AKTUALNE STANY MAGAZYNOWE

Aby zapewnić Wam przejrzystość czasu realizacji zamówień udostępniamy nasze realne i aktualne stany magazynowe z częśtotliwością odświeżania co 24h z naszym magazynem. Liczby, które widzicie przy produktach odpowiadają fizycznemu stanu magazynowemu, produktów w pełni gotowych do wysyłki.

  • ✅ WYSYŁKA TEGO SAMEGO DNIA

Usprawniliśmy system magazynowy, który w aktualnej wersji EROPLACE 2.0 , pozwala nam wysyłać przesyłki tego samego dnia.

  • ✅ WŁASNY KURIER - DHL, DPD, UPS, POCZTA POLSKA, INPOST oraz GLS i Fedex

Udostępniamy możliwość podjazdu większości firm kurierskich codziennie, co znacznie ułatwi delegację zleceń odbiorów na własnych etykietach bezkosztowo dla naszych klientów. 

  • ✅ 12000 POZYCJI SKU DOSTĘPNE OD RĘKI

Do dyspozycji aktualnie mamy dla Was ponad 12 tysięcy różnych SKU z branży erotycznej w tym nowoczesne masażery i wibratory, odzież bdsm oraz bielizna, produkty lateksowe, sex maszyny, lalki TPE naturalnych rozmiarów, wyposażenie pokojów intymnych np. huśtawki, kleczniki, łóżka. W ofercie także apteka intymna, feromony, produkty okazjonalne, produkty analne oraz żele, lubrykanty, olejki i setki innych pozycji. Pokazujemy realny stan w magazynie do wysyłki tego samego dnia.

  • ✅ 25000 POZYCJI SKU DOSTĘPNE W 5 DNI

Dodatkowo pokazujemy oferty naszych pozostałych dostawców, których aktualnie nie posiadamy na magazynie, ale są możliwe do zamówienia w ciągu 5 dni. Są to produkty mniej popularne lub których mamy chwilowy brak na naszym stoku magazynowym. Brak dodatkowej opłaty - produkty takie zamówimy specjalnie na Twoje życzenie.

  • ✅ DARMOWA DOSTAWA > 1000 PLN

W ramach zamówień powyżej kwoty 1000 pln netto, w koszyku zamówienia naliczy się darmowa dostawa na terenie Polski. Jest to wysyłka dowolnie wybranym kurierem.

  • ✅ INTEGRACJA PRZEZ BASELINKER / BASELINKER CONNECT

Pełna integracja naszego magazynu w systemie BaseLinker jest już możliwa do pobrania dla sklepów online oraz partnerów realizująych sprzedaż za pomocą Marketplace'ów takich jak Allegro, Amazon, eBay, eMag, Erli, Kaufland. 

  • ✅ ZOPTYMALIZOWANE ZDJĘCIA I OPISY

Dodatkowo aby zapewnić szybkość działania plików wymiany, zmodyfikowaliśmy parametry galerii zdjęć do standardu webp. Wszystkie zdjęcia dostępne dla Was oraz Waszych klientów (pobierane w plikach xml i csv) obecnie ważą kilkakrotnie mniej, przez co szybkość wczytywania galerii zdjęć oraz Waszego serwisu (jeśli używacie naszych galerii) znacznie się poprawi i zyska na dodatkowej punktacji w google.

  • ✅ MOŻLIWA OBSŁUGA ZWROTÓW PEŁNOWARTOŚCIOWYCH

Obsłużymy zwroty Twoich klientów. Jeśli zwrot produktu nastąpi w terminie 14 dni oraz będzie pełnowartościowy (warunkiem będzie posiadanie nie uszkodzonych plomb higienicznych na produkcie) wówczas przyjmiemy produkt i skorygujemy Twoją fakturę zakupu. Za obsługę zwrotu pobierzemy prowizję i zwrócimy 85% wartości faktury. Usługa ta będzie wdrożona w drugim etapie w 1 kwartale 2024.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy na wyższym poziomie :)
Zespół EroPlace 2.0