JESTEŚ ZAINTERESOWANY WYSTAWIENIEM NASZEJ OFERTY ODZIEŻY NA ALLEGRO.PL ?

MAMY DLA CIEBIE MINI PORADNIK JAK SPRZEDAWAĆ NA ALLEGRO AKCESORIA EROTYCZNE Z WWW.EROPLACE.PL

PYTANIE: CZY MUSZĘ MIEĆ FIRMĘ/DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ ?
ODPOWIEDZ: Tak, aby sprzedawać musisz posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą. Będąc w pełni legalnym wobec Państwa Polskiego oraz instytucji takich Urząd Skarbowy.

PYTANIE: CZY MUSZĘ BYĆ ZAREJESTROWANY W HURTOWNI (MIEĆ KONTO KLIENTA) ORAZ CZY MUSZĘ PYTAĆ O ZGODĘ NA SPRZEDAŻ NA ALLEGRO ?
ODPOWIEDŹ: Aby sprzedawać nasze produkty, wymagamy rejestracji na naszym systemie hurtowym www.EroPlace.pl. Wtedy uzyskasz dostęp do cen, nowości, plików xml oraz zgodę na wykorzystanie naszych zdjęć i opisów. Zanim przystąpisz do sprzedaży naszej oferty w systemie dropshipping należy poinformować nas o tym za pomocą krótkiej wiadomości e-mail z informacją pod jakim loginem (nickiem) na allegro będzie prowadzona sprzedaż.

PYTANIE: JAKĄ MARŻĘ POWINIENEM ZASTOSOWAĆ PRZY WYSTAWIANIU PRODUKTÓW Z EROPLACE.PL ?
ODPOWIEDŹ: Zalecamy ustawić taką marżę, jaka będzie stosowna do Twojego modelu biznesowego (postaraj się sprzedawać produkty w takiej cenie, aby uzyskać wymierne korzyści ze sprzedaży). Z naszej strony wymagamy tylko zastosowania marży nie mniejszej niż +30%. Jeśli kupujesz u nas produkt w cenie np. 58 zł netto. Powinieneś ją sprzedawać w cenie 92,90 zł brutto lub odpowiednio wyższej.

PYTANIE: CZY MOGĘ WYSTAWIĆ TYLKO WYBRANE PRODUKTY CZY CAŁĄ OFERTĘ ?
ODPOWIEDŹ: Możesz wystawić na allegro.pl dowolne produkty z naszej oferty. Wszystkie lub tylko wybrane przez siebie.

PYTANIE: CZY MUSZĘ ZAKUPIĆ WCZEŚNIEJ PRODUKTY BY JE WYSTAWIAĆ NA ALLEGRO.PL ?
ODPOWIEDŹ: Nie, aby wystawiać produkty w systemie dropshipping, nie musisz ich wcześniej kupować. Kupujesz dopiero wtedy gdy zakupi Twój klient zakupi na Twojej aukcji dany produkt.

PYTANIE: W JAKI SPOSÓB WYSTAWIĆ OFERTĘ NP. SUKIENEK NA PORTALU ALLEGRO.PL ? (AUTOMATYCZNIE)
ODPOWIEDŹ: Posiadamy do tego celu pliki XML (dostępne tutaj: PLIKI XML) lub bezpośredni link do jednego z plików XML tutaj: PLIK XML. Oczywiście aby zrobić to automatycznie, najlepiej jeśli posiadasz sklep online, z którego możesz wyeksportować swoje produkty do allegro. Jeśli nie, może to zrobić dla Ciebie programista. Namiary na dobrych i sprawdzonych podajemy poniżej:

Tomasz: t.duszynski@gmail.com
Łukasz: biuro@megamo.pl

JEŚLI MASZ WIĘCEJ PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO Z NAMI: DZIAŁ KONTAKT

LUB TELEFONICZNEGO: 600 876 937