Satisfaxin - Na silne libido u kobiet

Satisfaxin - Na silne libido u kobiet
Cena:
?
Dostępność:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby móc kupować i zobaczyć nasze ceny

Satisfaxin - Na silne libido u kobiet

Kod artykułu: HL007A
Producent: Satisfaxin
EAN: 5907465648097

Często mówi się o męskich problemach z potencją, leki na tą dolegliwość są również popularne. Chyba też każdy słyszał o Viagrze, jak i innych środkach. Reklamy środków na poprawę jakości erekcji i libido prezentowane są nawet w telewizji. Okazuje się, że problemy z libido występują u kobiet równie często. Kobiety swój brak popędu seksualnego często tłumaczą migreną lub innymi dolegliwościami, jednak to udane życie seksualne przekłada się na zdrowie i fizyczne i psychiczne. Spadek libido u kobiet jest często powodowany tymi samymi problemami, co w przypadku mężczyzn: stresem i wymagającą pracą oraz związanymi z nimi brakiem chęci (i sił) na miłosne igraszki. Swoje robi także zła dieta. Do tego dochodzą przyczyny właściwe tylko paniom: przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, ciąża i czas po niej, a także okres okołomenopauzalny.

Zdrowe życie seksualne jest niezbędne do utrzymania bliskości z partnerem i jest kluczem do szczęśliwego związku. Z tego powodu dzisiaj przyjrzymy się lękowi Satisfaxin, który jest reklamowany jako odpowiednik Viagry dla kobiet.

SATISFAXIN skład

Muira Puama - przyjmowanie preparatów z tą rośliną podnosi poziom libido i poprawia reakcję na stres, pobudza odczuwanie bodźców seksualnych. Kora muira puamy również jest używana jako tonizująca działanie systemu nerwowego i wykazuje korzystny wpływ w leczeniu zaburzeń depresyjnych i stresu.

L-Arginina - zwiększa produkcję tlenku azotu w organizmie przez co poprawia ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu zwiększa się ich nawilżenie oraz reakcja na bodźce, co sprzyja podnieceniu i podnosi satysfakcję ze współżycia.

Damiana Herb - Badania naukowe potwierdziły, że włączenie do codziennej diety Damiana podnosi libido i stabilizuje poziom hormonów u kobiet. Wspomaga również leczenie bezpłodności. Do zalet należą również działanie uspokajające, odprężające, relaksujące i rozluźniające. Będzie dobrym wyborem dla kobiet, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami.

Artichoke Leaf - znany od dawna jako silny afrodyzjak. Stosowany w medycynie naturalnej na zaburzenia potencji zarówno męskiej jak i żeńskiej.

Cynk - wpływa na produkcję hormonów płciowych, zaś niedobór tego minerału może przyczynić się nawet do impotencji i osłabienia popędu seksualnego u kobiet. Grozić może także impotencją i zaburzeniami płodności.

Tribulus - Buzdyganek pobudza owogenezę czyli proces tworzenia komórek jajowych oraz reguluje cykl miesiączkowy. Zdrowy układ rozrodczy wpływa na organizm potęgując pożądanie i ochotę na seks.

Ginger root - Ma działanie rozgrzewające, przez co pobudza krążenie krwi i skłania do miłosnych uniesień. Pobudza ukrwienie narządów płciowych, wzmacnia doznania seksualne.

Syberyjski, amerykański i koreański żeń-szeń - źródło ponad 200 substancji, z których nasz organizm czerpie korzyści. Od tysiącleci żeń-szeń wykorzystywany był jako medykament zarówno na libido jak i całą gamę innych chorób i zaburzeń. Wykazuje on działanie podobne do kobiecego hormonu estrogenu i leczy spadek libido spowodowany zbyt wysokim poziomem testosteronu.

Niacin - Jest substancją rozszerzającą naczynia, dzięki czemu pomaga poprawić przepływ krwi. Co więcej, jej niedobory są główną przyczyną depresji i obniżonego nastroju, które są 3 wiodącą przyczyną nie satysfakcjonującego życia seksualnego i braku popędu.

SATISFAXIN dawkowanie

Producent w swojej ulotce zaleca stosowanie dwóch tabletek dziennie. Jedną rano, drugą wieczorem. Bądź jedną rano drugą na ok. 1,5h przed przewidywanym stosunkiem.

SATISFAXIN efekty

Składniki Satisfaxinu znane są w medycynie nie od dziś, badania kliniczne potwierdzają ich pozytywny wpływ na kobiece libido. Trzeb więc na pewno przyznać, że środek ten będzie korzystnie oddziaływał na popęd seksualny u pań. Tak kompleksowo dobrany skład powinien przełożyć się na szybko widoczne efekty. Co więcej, możemy spodziewać się lepszego samopoczucia i odporności ze względu na na przykład żeń-szeń.