Zestaw lali Gi Jane Xr Brands

Zestaw lali Gi Jane Xr Brands
Cena:
?
Dostępność: na zamówienie (7 dni)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby móc kupować i zobaczyć nasze ceny

Zestaw lali Gi Jane Xr Brands

Kod artykułu: XRB089A
Producent: XR Brands
EAN: 848518038265

Ten Hut! GI Janes trafia prosto do Twojej sypialni i jest gotowa na przyjęcie rozkazów od swojego nowego dowódcy. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i solidnego szkieletu, który ułatwia pozowanie seksownej małej chrząknięcia tak, jak chcesz, a nawet samodzielne wstawanie dla przyjemności!

Ta seksowna weteranka może pochwalić się ciężko wypracowanym ciałem - ciasnym, krągłym i pluszowym, aby spełnić każde twoje pragnienie.

GI Jane ma wytrzymały szkielet, dzięki czemu jest w pełni ruchoma od palców u stóp po powieki - zginaj ją do codziennej musztry lub pozwól jej zasalutować na maszcie, gdy wrócisz do domu na służbę! Ubierz ją w dołączony tank top, szorty i czapkę, aby uzupełnić jej mundur wojskowy.

Dołączona pleciona blond peruka idealnie pasuje do jej wojskowej estetyki, a nawet możesz założyć buty w rozmiarze 7, aby uzupełnić jej strój! Rozkoszuj się jej teksturowanymi otworami pochwowymi, analnymi i ustami, aż do upadku! Kompatybilny tylko z lubrykantami na bazie wody.

jej otwory dużą ilością lubrykantu na bazie wody, aby jej pochwa, tyłek lub usta były mokre i gotowe na twoją przyjemność!