Sztuczna lala Kendall Xr Brands

Sztuczna lala Kendall Xr Brands
Cena:
?
Dostępność: na zamówienie (7 dni)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby móc kupować i zobaczyć nasze ceny

Sztuczna lala Kendall Xr Brands

Kod artykułu: XRB090A
Producent: XR Brands
EAN: 848518033949

Blondynka, brunetka i kruczowłosa piękność wchodzą do baru... a Ty możesz pieprzyć je wszystkie! Z

Kendall nie musisz wybierać - ona zmieni się w Twoją idealną kobietę, kiedy tylko zechcesz! I możesz zrobić z nią co tylko zechcesz... Będzie twoją niegrzeczną pielęgniarką, słodką uczennicą, posłuszną francuską pokojówką lub czymkolwiek zapragnie twoje serce - i kutas!

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom w zakresie materiałów i konstrukcji możesz doświadczyć przyjemności z lalką, która wygląda i czuje się bardziej realistycznie niż kiedykolwiek wcześniej.

Ta klasyczna piękność jest w pełni ruchoma, od powiek po stopy, dzięki czemu możesz cieszyć się jej ultra-realistycznymi ustami, pochwą lub odbytem w dowolnej pozycji. Jej idealne piersi w rozmiarze C będą miękkie w twoich dłoniach, drgając, gdy będziesz mocno pchał w jeden z jej 3 ciasnych, teksturowanych otworów.

Prowadź ją mocną ręką w jej długich włosach, pieść jej urocze sutki i ściskaj jej jędrny tyłek. Ubierz ją w coś uroczego lub zdzirowatego, a następnie baw się jeszcze lepiej podczas jej rozbierania!

Urzeczywistnij wszystkie swoje fantazje z dziewczyną, która robi to wszystko...

Używaj tylko lubrykantów na bazie wody. Wytrzyj jej powierzchnię i wyczyść otwory przed i po użyciu łagodnym mydłem i ciepłą wodą lub środkiem do czyszczenia zabawek.