Lala premium Barb Xr Brands

Lala premium Barb Xr Brands
Cena:
?
Dostępność: na zamówienie (7 dni)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby móc kupować i zobaczyć nasze ceny

Lala premium Barb Xr Brands

Kod artykułu: XRB092A
Producent: XR Brands
EAN: 848518030979

Najpopularniejsza na świecie lalka jest teraz naturalnej wielkości ze wszystkimi odpowiednimi częściami! Możesz się nią bawić kiedy chcesz i jak chcesz...

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom w zakresie materiałów i konstrukcji, możesz doświadczyć przyjemności z lalką, która wygląda i jest bardziej realistyczna niż kiedykolwiek wcześniej. Ta klasyczna piękność jest w pełni ruchoma, od powiek po stopy, dzięki czemu możesz cieszyć się jej ultra-realistycznymi ustami, pochwą lub odbytem w dowolnej pozycji.

Jej idealne piersi w rozmiarze C będą miękkie w twoich dłoniach, drgając, gdy będziesz mocno pchał w jeden z jej 3 ciasnych, teksturowanych otworów.

Prowadź ją mocną ręką w jej długich włosach, pieść jej urocze sutki i ściskaj jej jędrny tyłek. Ubierz ją w coś uroczego lub zdzirowatego, a potem baw się jeszcze lepiej, rozbierając ją! Możesz dotykać, możesz grać, możesz powiedzieć, że zawsze jest twoja!

Używaj tylko lubrykantów na bazie wody. Wytrzyj powierzchnię i wyczyść otwory przed i po użyciu łagodnym mydłem i ciepłą wodą lub środkiem do czyszczenia zabawek. Przechowywać w suchym i sproszkowanym miejscu, gdy nie jest używana. Nie przechowuj przedmiotów na lalce.