Maszyna do seksu na kółkach z podwójnym mocowaniem

Maszyna do seksu na kółkach z podwójnym mocowaniem
Cena:
?
Dostępność: na zamówienie (7 dni)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby móc kupować i zobaczyć nasze ceny

Maszyna do seksu na kółkach z podwójnym mocowaniem

Kod artykułu: XRB216A
Producent: XR Brands
EAN: 848518028457

To zdecydowanie nie jest nasze pierwsze rodeo! Przedstawiamy LoveBotz Saddle Deluxe, wibrującą maszynę o dużej mocy, która zabierze Cię na przejażdżkę Twojego życia, teraz z dwoma różnymi dodatkami! Jedną z nich jest dildo z gładkim trzonem i bulwiastą główką, idealne do penetracji.

Teksturowana podstawa zapewnia dodatkową stymulację wrażliwej części zewnętrznej.

Drugim akcesorium jest niepenetrujący guzek łechtaczkowy, który jest szczególnie ekscytujący dla tych, którzy lubią szlifować lub garbić się podczas masturbacji i seksu.

Zamontuj wygodne, wyściełane siedzisko, usadawiając się na wybranym twardym, aksamitnie miękkim mocowaniu, aż oprzesz się o podstawę.

Kontroler pozwala na trzymanie się mocno podczas przechodzenia przez 5 niesamowitych prędkości wibracji i 5 pulsacji, ale także odłącza się za pomocą wysuwanej cewki, dzięki czemu można zwiększyć lub zmniejszyć prędkość, nawet gdy wijesz się w ekstazie!

Przekaż pilot swojemu partnerowi i przekonaj się, jak długo będziesz w stanie utrzymać się na fotelu, gdy on będzie miał nad Tobą kontrolę!

Wbij się w siodełko lub zatrać się w rozkoszy, podczas gdy silnik pulsuje potężnie! Ile orgazmów możesz znieść? Czyścić łagodnym mydłem i ciepłą wodą. Kompatybilny z lubrykantami na bazie silikonu i wody.